karinca hazirlik mobil uygulama

Karınca Hazırlık – Mobil Uygulama

Türkiye’de her yıl üniversite sınavına giren öğrenciler için yüzlerce farklı kaynaktan on binlerce soruyu bir araya getiren Karınca Hazırlık ile istediğiniz her yerde, istediğiniz zaman sınava hazırlanabilirsiniz. Kişiselleştirilmiş altyapı, hareket odaklı kullanım alanı, modern ve kullanıcı dostu bir arayüz ile öğrencilerin hizmetinde. Öğrenciler için sınav kazandıran uygulama olma hedefiyle yolculuğuna başlayan Karınca Hazırlık projesinin tasarım ve Android – IOS kodlama süreci başından sonuna tarafımızca gerçekleştirilmiştir. Projede cross platform çözümleri kullanılmıştır.

 

Kullanılan Teknolojiler

Tasarım: Sketch

buy cheap kamagra oral jelly

, Illustrator, Photoshop,
Kodlama: React Native, Mongo DB, AWS, HTML5, CSS,
API: Google, Facebook, Apple, MailChimp, React,
Servisler: Zeplin, Trello

Karınca uygulamasını Google Play üzerinden görüntüleyerek, çalışma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Google play’de görüntülemek için lütfen buraya tıklayın.
İsterseniz web sitesini ziyaret edip, çalışma hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Karınca Hazırlık web sitesi için lütfen tıklayınız.

 

Uygulama Sayfaları

karinca hazirlik mobil uygulama tasarim ve kodlama

Uygulama fikriniz için tasarım ve kodlamamı gerekiyor?

Ekip olarak Karınca gibi pek çok girişim için tasarım ve kodlama sürecini başından sonuna kadar tamamlıyoruz. Eğer fikriniz veya markanız için tasarım ve kodlamaya ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşın. Sizin çalışmanız için çözüm üretmekten mutlu oluruz. Şimdi bizimle iletişime geçin veya whatsapp üzerinden daha fazla bilgi alın. İsterseniz ekibimizin gerçekleştirdiği bir diğer çalışmayı incelemek için buraya tıklayın.

whatsapp contact button
Bunlarda dikkatinizi çekebilir!