quide mobil uygulama tasarım ve kodlama

Quide – Mobil Uygulama

Seyahat eden gezginler Quide ile keşfetmeye çıktıkları destinasyonda lokal bir deneyimi seyahat öncesinde bulup, rezervasyon yapabillirler. Küçük toplulukların büyük kültürel paylaşımları için planlanan Quide, yerel bir deneyimi lokal ve gerçek kişilerle yapmanızı sağlayan pratik, kullanıcı dostu bir uygulamadır. Çalışmanın tasarım ve Android – IOS kodlama süreci başından sonuna tarafımızca gerçekleştirilmiştir. Projede cross platform çözümleri kullanılmıştır.

 

Kullanılan Teknolojiler

Tasarım: Sketch, Illustrator, Photoshop,
Kodlama: React Native, Mongo DB, AWS, HTML5, CSS,
API: Google, MailChimp, Facebook, Apple
Servisler: Zeplin, Trello

Quide uygulamasını Google Play Store üzerinden görüntüleyerek, çalışma hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Quide ‘ı google play’de görüntülemek için lütfen buraya tıklayın.

 

Uygulama Sayfaları

 

Uygulama fikriniz için tasarım ve kodlamamı gerekiyor?

Ekip olarak Quide gibi pek çok teknoloji girişimi için tasarım ve kodlama sürecini başından sonuna kadar tamamlıyoruz. Eğer fikriniz veya markanız için tasarımla kodlamaya ihtiyacınız varsa hemen bize ulaşın. Sizin çalışmanız için çözüm üretmekten mutlu oluruz. Şimdi bizimle whatsapp üzerinden iletişime geçin ve daha fazla bilgi alın. İsterseniz ekibimizin gerçekleştirdiği bir diğer mobil uygulamayı incelemek için buraya tıklayın.

buy levitra cheap

whatsapp contact button
Bunlarda dikkatinizi çekebilir!